17. duben 2019

Díky za každý život, který Ovosan podpoří

Na našem webu naleznete velké množství článků, které se týkají různorodých možností v oblasti podpory imunity a zdravého životního stylu. Snažíme se naše čtenáře také podpořit během náročného období při zjištění onkologického onemocnění - ať už diagnostikovaného přímo u nich samotných nebo u jejich blízkých.

V dnešním článku vám přinášíme příběh rodiny Hálovi, která s rakovinou i dalšími zdravotními komplikacemi úspěšně bojuje i díky užívání Ovosanu.

Od chvíle, kdy se od lékařů dozvíte onkologickou diagnózu, prochází celá vaše rodina obrovským stresem, který si do té doby jen těžko dovedete představit. Prognóza dožití při diagnóze zhoubného nádoru plic prorůstajícího do kostí, který se nedá operovat, totiž není příliš dobrá. Bojíte se o svého blízkého a na celé tíživé situaci nepřidá ani to, že trpí velkými bolestmi, které se dají jen obtížně tlumit analgetiky.

Vše začalo před více jak rokem právě krutými bolestmi, při jejichž diagnostice byl zaznamenán zatím blíže nespecifikovaný nádor v plicích.

Zabývám se roky přírodním léčitelstvím a kdysi jsem se dočetla, že metodu léčení nasezenými vejci používali v Číně již před několika tisíci lety. U nás se jí zabývali léčitelé a pan Borovička byl první průkopník, který začal sušenými vaječnými žloutky úspěšně pomáhat. Už v 80. letech kdy onemocněla moje babička jsme jezdili pro žlutý prášek, tehdy totiž ještě žádné kapsle nebyly. Synovi kdysi Ovosan pomohl s imunitou po těžké sepsi. Ovosan naši rodinu tedy provází již mnoho let. A to jsme ani neměli tušení, že nám nyní tak významně pomůže při nádorovém onemocnění manžela.

Vzhledem k tomu, že v rodině jsme již měli zkušenosti s Ovosanem a přátelé mají v rodině vyléčený právě plicní nádor díky Ovosanu, tak jsme neváhali a Ovosan nasadili ještě v době, kdy pobíhala přesná diagnostika onemocnění, což trvalo 3 měsíce.

Po vyšetřeních lékaři dost neeticky manželovi sdělili, jak je prý dnes trend, diagnózu s tím, že pravděpodobnost zastavení konvenční léčbou je zhruba 20 % a odhad dožití pacienta asi dva až šest měsíců... Po tomto sdělení se muž sesypal a nechtěl žít. Měl naši podporu i sám na sobě cítil již po několika dnech užívání Ovosanu ústup bolestí. Bolesti ustoupily dokonce natolik, že významně snížil dávku analgetik a opiátů, a krizi překonal.

Lékařům sdělil, že užívá Ovosan, ale ti jej odmítli jako přípravek bez jakéhokoli účinku s tím, že onkologická léčba v organismu „stejně vše z něj zničí“. Po tomto sdělení měl manžel velké dilema jak dál. Zda odmítnout Ovosan, nebo léčbu konvenční.

Vzhledem k tomu, že kruté bolesti kostí při užívání Ovosanu přestaly, ještě než byla sdělena konečná diagnóza a prognóza, což se pozitivně odrazilo i na manželově psychickém stavu a odhodlání s onemocněním bojovat, podstoupil chemoterapie a ozařování.

Manžel Ovosan navzdory názoru ošetřujících lékařů užíval po celou dobu léčby v dávkách doporučených MUDr. Bednarčíkem na lince Ovosanu, a dnes jsme za toto rozhodnutí skutečně rádi.

Další pozitivní účinek přinesl Ovosan při třech chemoterapiích a ozařování. Muž nebyl na rozdíl od ostatních pacientů tolik unavený a docela rychle se mu vracela chuť k jídlu. Spálení radiací se dobře hojilo.

Zmenšení nádoru o 70 % přičítáme z velké části právě užívání Ovosanu, neboť po 3 chemoterapiích pro vedlejší účinky další chemoterapii již jeho tělo další nezvládalo. I po vysazení chemoterapií je jeho zdravotní stav překvapivě mnohem lepší než před zahájením konvenční léčby.

Od sdělení závažné onkologické diagnózy se manžel těší ze dvou čerstvě narozených vnoučků, kterých se podle původní prognózy lékařů neměl ani dožít. Velkou roli v úspěchu léčby dle našeho názoru sehrála právě psychika, která byla při prognóze lékařů velmi nalomená. Až při dílčích úspěších léčby a díky užívání Ovosanu (ustání krutých bolestí a snížení negativních vedlejších účinků konvenční léčby), získal manžel znovu odhodlání se svým onemocněním bojovat a opět se radovat ze života svého i celé rodiny.

Pláčeme dojetím a radostí, neboť věříme, že Ovosan pomůže prodloužit významně život nejen mému muži aby si užil vnoučky, ale i oni jeho až povyrostou. Žádné hmotné statky nejsou totiž důležitější než život blízkých.

Díky za každý život který Ovosan takto podpoří. Díky MUDr. Bednarčíkovi za cenné rady. Díky i přátelům, kteří také léčením prošli za významnou nezištnou pomoc a podporu.

Vývoj a výzkum Ovosanu nadále se zájmem sledujeme. Pevně věříme, že se z něj v budoucnu podaří vytvořit registrovaný lék, který pomůže mnoha dalším onkologickým pacientům, stejně jako pomohl naší rodině.

Soubory cookies nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Prohlížením tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace