Ovosan

Ovosan je doplněk stravy, jehož účinná složka (biologicky aktivní fosfolipidy) je vyrobena ze žloutků oplodněných vajec slepic. Jedná se o ryze český preparát, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Co jsou to fosfolipidy?

Fosfolipidy jsou nejvýznamnější složkou buněčných membrán, tedy obalů buňky, a umožňují buňce přijímat a uchovat látky potřebné k jejímu správnému fungování. Pokud je vrstva obalu porušena (například vlivem nemoci, zánětu, stravou či životním stylem), dojde i k poškození buňky. Kvůli poškození buněčných membrán dochází k řadě onemocnění. Mezi nejrozšířenější patří infarkt, mozkové příhody, onkologická onemocnění, některé kožní nemoci a onemocnění imunitního systému. Fosfolipidy jsou tedy pro lidský organismus a jeho správné fungování v mnoha oblastech nezbytné.

Ovosan

Ovosan je jedinečný přípravek, který výše zmíněné fosfolipidy obsahuje. Jedním z jeho velkých přínosů je, že posiluje imunitní systém. Celé nádorové onemocnění je totiž spojeno právě s dlouhodobým oslabením nebo poškozením imunitního systému, kterého nádorové buňky využijí a začnou růst. V průběhu léčby (operace, chemoterapie i radioterapie) se imunita dále snižuje.

Právě proto, že doplněk stravy Ovosan přispívá k posílení imunitního systému, může pomoci při předcházení nemoci s tím, že svůj význam má i různorodá a vyvážená stravy, a zdravý životní styl... Ovosan má své místo, jak ve fázi léčby, tak i regenerace, kdy opět prostřednictvím posílení imunitního systému se člověk může rychleji vrátit k běžnému způsobu života. Pro dosažení optimální účinků je vhodné začít Ovosan užívat již při vyslovení podezření výskytu nádoru, po dobu léčby a pak i po likvidaci nádorových ložisek. Dávkování Ovosanu je individuální, pokud lékař nedoporučí jinak, je maximální denní dávka pro dospělého 9 kapslí (2 kapsle pro děti). Optimální je, když podpůrné užívání Ovosanu pacient koordinuje s lékařem.

Potřebujete konzultovat svůj zdravotní stav s odborníkem? Kontaktujte MUDr. Petera Bednarčíka na telefonní lince 603 310 566 nebo přes e-mail bednarcik@jaknarakovinu.cz, který s vámi vaši diagnózu prodiskutuje, zodpoví vaše otázky a navrhne optimální řešení.

Tajemství Ovosanu

Komplex bioaktivních fosfolipidů obsahuje fosfolipid PNAE, který byl dlouho považován za jednu z hlavních protinádorových složek. V roce 2016 však tým vědců zabývajících se vývojem léku na rakovinu zjistil, že není jen jediný fosfolipid, ale že jsou aktivní jako skupina. Konkrétně se jedná o několik fosfolipidů, které mají různé biologické funkce a společně se doplňují k dosažení výsledného efektu. Vědci zjistili, že fosfolipidy v Ovosanu jsou z velké části přítomné ve formě nanočástic, které jsou v laboratorním prostředí schopné se lépe dostat až k rakovinným buňkám. Díky nanočásticím jsou navíc všechny účinné složky chráněné před možným rozpadem a mohou lépe účinkovat přímo v nádoru. V budoucnu by měly proběhnout také klinické testy, které umožní vývoj léku na rakovinu založeného právě na složkách, které obsahuje i doplněk stravy Ovosan.

Zdroj: www.jaovosan.cz

Chemický vzorec PNAE:

9 důvodů, proč zvážit užívání Ovosanu

  1. Ovosan jako jediný na trhu obsahuje biologicky aktivní fosfolipidy BAF®.
  2. Přispívá ke správné výživě buněk (fosfolipidy jsou přirozenou součástí buněk).
  3. Není návykový.
  4. Není toxický pro zdravé buňky organismu.
  5. Nemá vedlejší účinky.
  6. Nenarušuje žádné léčebné postupy.
  7. V případě rakoviny mnoho pacientů vykazuje lepší snášenlivost standardní onkologické léčby.
  8. Jako podpůrná terapie může ulehčit od vedlejších účinků onkologické léčby.
  9. Má pozitivní vliv na imunitní systém člověka.
Soubory cookies nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Prohlížením tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace