15. září 2018

Ovosan jako prevence rakoviny

Za vznikem nádorového onemocnění nestojí jeden „chybný“ krok v našem životě, ale řada zdánlivě nesouvisejících faktorů (činností i chování), které na naše tělo působí současně, zatěžují jej a dlouhodobě oslabují. Se zvýšenou zátěží těla není imunitní systém schopen fungovat optimálně, a tak dříve nebo později přestane být schopen zbrzdit růst určitého typu buněk, což vede ke vzniku rakoviny.

Jak tedy rakovině předcházet? Jedním z možných podpůrných kroků je zařadit preventivní kúry s přírodním preparátem Ovosan, jenž mimo jiné posiluje naši obranyschopnost.

Základ jakékoli prevence je ostražitost a proaktivita

V prvé řadě je potřeba si uvědomit, že rakovina u dospělého jedince obvykle nevznikne během dní, ale většinou během několika let. Je to dlouhodobý proces, který však není tak úplně neznámý Tělo si svou disharmonii uvědomuje a dává nám prostřednictvím různých signálů najevo, že se „něco“ děje. Často jsou to „nevysvětlitelné“ bolesti v těle, vyšší krvácivost u menstruace, změny na kůži či problémy s močením a zažívací potíže. Bohužel tyto signály jsou často zaměňovány za projevy standardních onemocnění nebo přiřknuty životnímu stádiu (příliš stresu, nedostatek času, moc aktivit). Základem zdraví je však tyto projevy nezlehčovat (ani jim však nedávat přemíru pozornosti), ale zamyslet se nad tím, zda své tělo svým přístupem příliš neoslabujeme.

Vyvážená strava a správně fungující střeva

Tím, co jíme přímo ovlivňujeme naše zdraví. Pokud není strava vyživující, nemůže ani naše tělo dlouhodobě fungovat správně, a dochází k jeho oslabování - a to na různých úrovních. Svému organismu škodíme tím, že jíme nevhodné potraviny, nemáme ve stravě dostatek vlákniny a konzumujeme příliš cukru a nevhodných tuku. Nemluvě o kouření, užívání drog a dalších zdraví poškozujících látek. Tím vším si poškozujeme střevní stěny, které pak do těla místo živin pouští i zdraví ohrožující látky, a na různých místech těla dochází ke vzniku zánětů. To může být příčinou vzniku nejen rakoviny, ale i dalších nemocí a alergií. Doplněk stravy Ovosan pomáhá zánětlivé procesy v těle regulovat, dále chrání stěny trávicí soustavy (zejména žaludku a střev) a podílí se na vstřebávání tuků. Dále také snižuje riziko onemocnění srdce a cév a ovlivňuje správnou funkci mozku.

Pevný imunitní systém

Zejména pokud se vám opakovaně vrací různé virózy, nachlazení a záněty všeho druhu (od močových cest, přes žaludek, pálení žáhy, po záněty očí...) je vhodné zvážit užívání doplňku stravy Ovosan. Ovosan posílí imunitní systém a zregeneruje poškozené buňky, případně pomůže různými kroky zničit ty, které jsou pro tělo ohrožující.

Odpočinek umožňuje regeneraci buněk

Zejména únava je příznakem toho, že naše buňky nemají dost času k regeneraci. Únava je silným faktorem u vzniku nemoci, neboť tělo je soustředěno na zachování životních funkcí a nemá sílu se bránit vnějším útokům virů a bakterií. To vede k dalšímu oslabování a větší únavě. Ovosan je schopen zdravé buňky podpořit a ochránit, a u těch poškozených buď podpořit jejich regeneraci nebo v případě ohrožení naprogramovat jejich smrt či je různými procesy zlikvidovat. Důležitá je i pravidelná přirozená regenerace organismu během spánku. Své tělo nechte odpočívat nejlépe v noci v zatemněné místnosti (ideálně bez elektronického smogu, tedy bez mobilů, televize či počítačů), kdy je regenerace nejintenzivnější.

Bez vás je Ovosan jen berličkou

Ovosan může mít velmi pozitivní dopad na zdraví, avšak vždy je potřeba i váš aktivní přístup ke změnám ve vašem životě. To, že díky Ovosanu získáte více síly neznamená, že máte pokračovat ve svém dosavadním stylu života a překotném tempu. Pak by se jednalo „jen“ o oddálení již započatého procesu nikoli o uzdravení.

Soubory cookies nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Prohlížením tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace