Vyrovnáním energií k posílení imunity

Své zdraví denně ovlivňujeme. Způsobem prožívání, zvládáním stresových situací a samozřejmě stravou, množstvím pohybu a odpočinkem. Navzdory dobrým úmyslům však někdy na některé z faktorů negativně ovlivňujících naše zdraví sami nestačíme. Je tedy vhodné svou kondici podpořit i jinou cestou. Přípravky vycházející z tradiční čínské medicíny a obsahující směsi z prověřených bylin jsou jednou z možných variant.

Princip čínské medicíny

Tradiční čínská medicína se zdravím pracuje odlišným způsobem než jsme zvyklí u západní medicíny. Ta západní rozdělila člověka na díly, ke kterým prostřednictvím specialistů obvykle přistupuje individuálně. Povětšinou se primárně soustředí na úlevu od bolesti – tedy potlačení a likvidaci příznaků choroby. Je velmi rychlá, avšak její léky mohou mít vedlejší účinky a ne vždy dojde k plnému vyléčení. Za zdravého člověka se považuje ten, jehož určité krevní a jiné hodnoty se pohybují ve statisticky daných mantinelech. Západní medicína má kolektivní přístup ke zdraví a fyzická a psychická stránka pacienta bývá oddělena.

Východní medicína k člověku přistupuje jako k individuální, celistvé bytosti. Předpokládá, že jeden zásah vyvolá reakce po celém těle. Neléčí tedy jednu věc, ale související celky. Aby tohoto přístupu byla schopna, pracuje východní medicína s tzv. energetickými drahami v těle. Její přípravky podpoří tělo, které je následně samo (nastartováním svého optimálního fungování) schopno se vyléčit z nemoci (nikoli jen příznaků). Léčba je většinou dlouhodobější, neboť nejprve musí dojít k tzv. harmonizaci dvou hlavních směrů v těle – jin a jang. JIN je energie ženská a pasivní, JANG mužská a aktivní. Za nemoc se považuje disharmonie těchto energetických toků.

PhytoChi – energie 16 bylin

Bylinný přípravek PhytoChi svým složením a přístupem ke zdraví vychází z tradiční čínské medicíny. Jeho snahou je vyrovnání energií Jin a Jang (udržování fyziologické rovnováhy). Má blahodárný vliv na posílení imunity, neboť tělu dodává látky, které posílení imunity ovlivňují. Ty povětšinou nejsme schopni získat z běžné stravy. Ačkoli se nejedná o přípravek na konkrétní nemoc, může díky jeho detoxikačním, vyživujícím a tonickým vlastnostem dojít ke zmírnění či dokonce vymizení zdravotních problémů.

Výběr bylin není náhodný, vychází z mnohaletého výzkumu a bohatých tradičních znalostí a zkušeností Dr. Leunga. Každá z bylin ve směsi má svou nezaměnitelnou funkci. Díky tomu, že jsou byliny součástí směsi, fungují dohromady a tím jsou i eliminovány jejich případné vedlejší účinky. Při prvotním užívání se mohou objevit případné reakce na škodlivé látky, které máme uložené v organismu. Většinou se jedná o aktivaci nedoléčených (v těle uložených) chronických ložisek, které však po určité době zmizí. Přípravek prostřednictvím svých účinných látek podpoří mechanismy těla, které se stanou dostatečně silnými k překonání těchto potíží.

Zdraví jako investice

Život v západní společnosti je pro lidské tělo i psychiku velmi zatěžující. Znečištěné životní prostředí, vysoké pracovní nasazení, dlouhodobý stres, nedostatek pohybu i odpočinku a problematická strava. Velkým tématem je také pitný režim. Pokud si chcete zachovat vysokou kvalitu svého života, je vhodné o doplňcích stravy podporující vaši imunitu a zdraví uvažovat. Mohou být také skvělým preventivním krokem ke snížení rizika vzniku onemocnění. Samozřejmostí je však i aktivní přístup ke svému zdraví (zdravý jídelníček atd.). Nezapomeňte také, že spolu s fyzickou kondicí se podporuje i kondice psychická. Můžete si tak dlouhodobě užívat života naplno.

Facebook

Nejnovější články

V posledních desetiletích věda učinila pokroky ve výzkumu a léčbě rakoviny, zvláště v oblasti biologické léčby, která má své specifické výhody i omezení.

Proč je biologická léčba žádaná

V posledních desetiletích věda učinila pokroky ve výzkumu a léčbě rakoviny, zvláště v oblasti biologické léčby, která má své specifické výhody i omezení.

biologicky aktivní fosfolipidy a imunita

Biologicky aktivní fosfolipidy: účinná prevence nemoci covid-19 i jiných infekcí

pro koho je vhodná imunoonkologická léčba

Imunologická léčba – jak funguje a pro koho je vhodná